O nas

Justyna Kozulska -Biesiada – Prezes Zarządu

Akrobatka powietrzna i naziemna i doświadczony pedagog cyrku.

justyna_instruktor

Od 2003 roku związana ze sztuką cyrkową. Specjalizuje się w tańcu w powietrzu
a zaczynała od żonglerki i tańca z ogniem.  Ukończyła kurs pedagogiki cyrku  certyfikowany przez Ministerstwo Edukacji a także była Stypendystką Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Otrzymała Stypendium Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego (stypendium artystyczne lipiec-grudzień 2009). W latach 2006-2010 związana z grupą Arta Foc i toruńskim Studenckim Kołem Żonglerskim. Współorganizowała m.in. Międzynarodowy Festiwal Kuglarski ALTERGRAWITACJA, ALTERGRAWITACJA VARIETE KABARET CYRKOWY, Toruńskie Dni Sztuk Cyrkowych. Od 2009 Prezes Fundacji Miasto Projekt. Od 2011 roku założyciel i koordynator działań Carnival Otwartej Przestrzeni Cyrkowej w Łodzi.

Artur Perskawiec – Członek Zarządu

Akrobata, kaskader, żongler, slackliner i pedagog cyrkowy.

artur perskawiec
Ukończył szkołę Kaskaderów. Mistrz juniorów w Judo. Od 7 lat zajmuje się sztukami cyrkowymi i coachingiem. Prowadzi warsztaty z dziećmi
i dorosłymi. Uczestnik projektów teatralnych i cyrkowych w kraju i za granicą. Ukończył kurs pedagogiki cyrku. Interesuje się również NLP.

Bartłomiej Biesiada – Członek Rady Fundacji

iron mike

Barłomiej Biesiada- dyplomowany barman Międzynarodowej Szkoły Barmanów i Sommelierów w Warszawie, artysta cyrkowy, inicjator imprez kulturalnych i artystycznych na terenie kraju. Barista i pasjonat kawy, prowadzi Coffee Runner- mobilną kawiarnię

Irmina Kot-Zagalska – Członek Rady Fundacji

Z wykształcenia artystka  grafik, specjalizacja w technikach wklęsłodrukowych. Z zamiłowania kostiumograf, szczudlarka, pedagog cyrku, performerka łącząca taniec z malarstwem. Z zawodu event manager, właściciel firmy Kot-Zagalski. Oprawa artystyczna imprez.
Prywatnie szczęśliwa żona i matka dwójki dzieci.

Irmina Kot-Zaglaska

Dorota Kozulska – Członek Rady Fundacji